Servis

Servis

Náš proškolený a zkušený servisní tým Vám nabízí péči o Váš motocykl Suzuki ve všech směrech. Od předsezónní prohlídky, přes záruční servis, montáže doplňků až po velké opravy. Používáme originální náhradní díly, aby Váš motocykl byl stále funkční jako nový a byl udržován v dobrém stavu.

Při objednávání se na servis dohodneme termín, který Vám bude vyhovovat. Během převzetí motocyklu servisním technikem bude předběžně stanoven rozsah oprav, v případě zjištění závady Vám nabídneme nejvhodnější řešení včetně cenové kalkulace opravy. Tímto je zaručeno, že žádné další vícepráce bez Vašeho souhlasu nebudou provedeny.

suzuki servis

Záruka Suzuki

Výrobcem poskytovaná dvouletá záruka na motocykly a skútry Suzuki dodané autorizovaným prodejcům není omezena počtem najetých kilometrů.

Pro plné využití záruky je doporučeno používat originálních dílů Suzuki. Právě z těchto dílů je Váš stroj sestaven v továrně v Japonsku. Jedná se o díly prověřené kvality a materiálů, které tak vyhovují standardům a kvalitativním požadavkům. Pokud budou při opravě použity neoriginální součásti, může být záruka značně omezena, nebo úplně zamítnuta. Proto je doporučováno využít služeb některého z autorizovaných servisů, kde je použití originálních dílů a dodržovaní servisních postupů při opravě samozřejmostí. Autorizované servisy navíc disponují aktuálními informacemi, technickými daty a speciálními přípravky.

Pokud Vás postihne problém při toulkách Evropou, bude Vám v rámci Systému Evropské Záruky poskytnuta pomoc. V případě poruchy motocyklu v záruční době způsobené výrobní vadou se Vám dostane bezplatné opravy u nejbližšího autorizovaného servisu v dané zemi. Oprava bude provedena buďto v plném rozsahu a nebo alespoň tak, aby Vám byl umožněn návrat domů a oprava se dokončila v jednom z autorizovaných servisů v České republice.

Back to top