O nás

Vítejte na stránkách společnosti CARTec motor, s.r.o. Naše společnost je v současnosti jediným autorizovaným prodejcem a oficiálním servisem motocyklů Suzuki v Brně a jeho okolí. Naším cílem je poskytovat zákazníkům služby v prodeji nových a ojetých motocyklů, doplňků, příslušenství. Dále nabízíme záruční a pozáruční servis, montáž doplňků a odborné konzultace. Motosalon Suzuki se nachází v prvním patře budovy společnosti CARTec motor, s.r.o., nedaleko od centra města a dobrou dostupností od dálnice.

Kromě nových, nebologo suzuki ojetých, motocyklů značky Suzuki si u nás můžete zakoupit celou řadu značkových doplňků a náhradních dílů pro Váš motocykl, oblečení a výbavu pro motorkáře. Mimo originální kolekce našich dvou značek si můžete vybrat motooblečení SPARK a přilby BELL.

Pokud se rozhodnete počkat si na opravený motocykl u nás, k dispozici Vám bude přístup k internetu, denní tisk, časopisy o motorkách, nebo můžete sledovat televizi.

Přijďte nás navštívit nebo napište na info@suzuki-cartec.cz. Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků společnosti CARTec motor.

Back to top